mersin Günlük Kiralık ev

Mersin Günlük Kiralık Ev
Vm City

Odalarımız Ev standardında döşenmiştir. Bir evde bulabileceğiniz tüm konfor mevcuttur.
Sıcak su, KLİMA, Wi-fi ve Hijyen

Mersin'de günlük kiralık ev hizmeti sunan W&M City Müşteri memnuniyeti ön planda tutar ve Hizmet etmeyi amaçlar.

Odalarımızda hijyen ön planda tutlmaktadır. Günlük temizlik ve hijyenik oda garantisi sunar.


marinyazilim

Mersin Günlük Kiralık Evler

Mersin günlük pansiyon hizmetine göre daha avantajlı olan bu evlerde ailecek ya da arkadaş ortamınızla rahatlıkla kalabilirsiniz. Kaldığınız kişi sayısının herhangi bir önemi yoktur. Bu hizmette kalacağınız gün sayısı önemlidir. Kalacağınız güne göre ücret ödersiniz.


Tüm ihtiyaçlarınızı daha rahat koşullarda gidereceğiniz bu evlerde depozito ya da buna benzer ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Mersin Günlük Kiralık Evler 

Mersin Günlük Kiralık Evler


Bir sebepten dolayı bilmediğimiz bir yere gittiğimizde kalacak yer sıkıntısı yaşarız. Günlük kiralık olarak bulunan evler bu sorunu ortadan kaldırmak için bire birdir. Günlük olarak tutulan bu evler günlük olan fiyatı neyse o ödenir ve geri kalan ödemelere karışılmamaktadır. Mersin günlük kiralık evler bu konuda bir kolaylık sağlamaktadır. Evlerin içi eşyalı olup sadece kişisel eşyalarınız ile kalabileceğiniz bir fırsat sunmaktadır.
Günlük kiralık bu evler tatil amaçlı gidilmiş ise istediğiniz gibi gezme fırsatına daha yatkındır. Çünkü otelde kalındığı zaman çoğu imkan otel sınırları içerisinde olmakta ve dışarı çıkma özgürlüğünü kısıtlamaktadır. Daha doğrusu bir seçim yapma hakkı doğmaktadır. Fakat Mersin günlük kiralık evler de böyle bir sorun yaşanmamaktadır. Çünkü yemek işi kendinize ait olup sadece konaklama görevini üstlenen bu evler sizin istediğiniz vakitte evden çıkıp istediğiniz vakitte dönmenize olanak sağlamaktadır.
İçerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak eşya bulunmaktadır. Mutfak eşyasından çarşafına kadar bulunan bu kiralık evlerde kendi evinizdeki rahatlığı bulmanız mümkündür. Mersin günlük kiralık evler sadece günlük ücretini alıp geri kalan fatura masraflarını kendi karşılamaktadır. Eğer tatilinizin, gezinizin ya da iş görüşmenizin güzel bir şekilde geçmesini istiyorsanız bu günlük evleri tutmanız size olumlu yönde bir kazanç sağlayacaktır. Fiyat aralıkları çok uçlarda olmayıp sizi zorlar nitelikte olmamaktadır. Bu evleri tutup keyfinize bakabilirsiniz.

marinyazilim is an easy website builder - just drop site elements to your page, add content and style it to look the way you like.

Ulaşım kolay - Temiz - Güvenilir - Wifi - Sıcak Su - Bir Evde Aradığınız Tüm Konfor Burada

marinyazilim gives you the freedom to develop as many websites as you like given the fact that it is a desktop app.

Publish your website to a local drive, FTP or host on Amazon S3, Google Cloud, Github Pages. Don't be a hostage to just one platform or service provider.

Just drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Adres:
Çiftlikköy mahallesi 3265 sokak no2 Yenişehir / Mersin


Telefon :+90530 040 18 81
Email: info@mersindegunlukkiralik.com
Fax : +90530 040 18 81

© Copyright 2018 Marin Yazılım - Necati GÜL